ОСТАННІ НОВИНИ

У Криму затримали активістів у вишиванках

|

У Сімферополі 24 серпня затримали українців за покладання квіти біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Про це пише Українська правда, передає кореспондент Львівського порталу.

вишиванка

Про це повідомив один із затриманих – представник Українського культурного центру Леонід Кузьмін.

За його словами, співробітники поліції біля пам’ятника попросили його і ще кілької активістів проїхати до райвідділу “для встановлення особи”.

“Я пробув там близько двох годин після чого мене відпустили, без пред’явлення претензій, все добре”, – запевнив Кузьмін.

Серед затриманих українських активістів також опинився Леонід Терлецький, який прийшов покладати квіти до пам’ятника у вишиванці. Про своє затримання він згодом повідомив у Facebook.

“Крім двох осіб було затримано ще одну людину яка покладала квіти до пам’ятника Шевченку. Окупанти силою заламали руки людині у вишиванці та відвезли у райвідділ так званої поліції у Сімферополі. Де людина у вишиванці і зустрілася з Максимом та Леонідом Кузміними. Що з ними сталося, мені не відомо бо мене забрали, тобто вивели в інше приміщення. Можливо декого ще було затримано, бо приходили люди у різний час”, – зазначив він.

Фото: vyshyvanka.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...