ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська міська рада «потягне» театр Лесі Українки до суду

|

Управління культури Львівської міської ради подаватиме до суду на театр Лесі Українки. Про це сьогодні під час зустрічі з журналістами розповів заступник начальника управління культури департаменту гуманітарної політики ЛМР Михайло Мороз, інформує кореспондент Львівського порталу.

театр_імені_Лесі_Українки uk.wikipedia.org

За словами М. Мороза, судовий позов стосуватиметься скасування контракту з вже екс-директором театру Лесі Українки Олексієм Коломійцевим, який за новою угодою зайняв посаду художнього керівника в театрі.

«З серпня нібито були проведені засідання конкурсної комісії з заміщення вакантної посади художнього керівника. Ці засідання були проведенні з численними порушеннями законодавства: не було кворуму (3 21 однієї особи, присутні були лише 13), була низка порушень процедурних, частину конкурсантів не допустили до конкурсу. Тим неменше комісія була проведена, і людина, яка на той час виконувала обов’язки директора театру (Геннадій Рассказов- ред) підписала з Олексієм Коломійцевим  контракт на п’ять років,за яким останній виконуватиме функції художнього керівника», – розповів М. Мороз.

Як додав М. Мороз, контракт вступає в дію з 3 вересня, хоча до цього документу теж є претензії.

«Контракт був підписаний 4 серпня, а наказ про призначення Коломійцева датується 6 числом. Тому ми зараз готуємо позов про те, щоб в судовому порядку цей укладений контракт і цей наказ про призначення Коломійцева, як художнього керівника було скасовано», – додав М. Мороз.

Позов до суду в Управлінні культури планують подати або сьогодні після обіду, або завтра зранку.

Нагадаємо, що у Львівського драматичного театру Лесі Українки з’явився новий директор, якого призначило управління культури Львівської міської ради, ним став Микола Павлів, який буде керувати театром до 31 серпня.

Фото: uk.wikipedia.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...