ОСТАННІ НОВИНИ

У прокуратурі основною версією вибухів у Львові назвали спробу дестабілізації органів влади

|

Прокуратурою Львівської області організовано розслідування за фактом організації терористичних актів, що мали місце сьогодні, 14 липня, у Львові, біля дільничних пунктів міліції у Шевченківському районі міста, унаслідок чого поранено двох працівників органів внутрішніх справ.

прокуратура

На цей час створено міжвідомчі слідчо-оперативні групи працівників прокуратури, УМВС та УСБ України в області для з’ясування усіх обставин цих злочинів та знешкодження осіб, причетних до їх вчинення.

Основною версією, що розглядається слідчими, є скоєння диверсії з метою дезорганізувати роботу державних органів та посіяти паніку серед мирного населення, повідомили Львівському порталу у пресс-службі прокуратури Львівщини

Разом з тим, прокурор Львівської області Роман Федик підкреслює, що правоохоронні органи працюють у посиленому режимі та не дозволять кримінальним елементам реалізувати злочинний план з дестабілізації ситуації у регіоні.

«Забезпечення безпеки населення та кожного громадянина зокрема – це найперше завдання для силових структур», – зазначив Роман Федик.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...