ОСТАННІ НОВИНИ

На вихідних у Львові стартує Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!»  

|

ekqLlysU4M0

В суботу у Львові стартує Всеукраїнський Благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» за участю незрячих людей, який триватиме 30 днів. Зрячі та незрячі велосипедисти разом подолають 2000 кілометрів на велосипедах-тандемах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Мета проекту – показати українцям, що незрячі люди – рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору. Під час Благодійного велопробігу будуть зібрані кошти для облаштування у Львові першої в Україні Сенсотеки – простору для дозвілля та неформальної інклюзивної освіти зрячої та незрячої молоді.

Проект підтримали Посольство Америки в Києві, Міністерство соціальної політики України, Львівська міська рада, Українське товариство сліпих, Благодійний фонд Ростислава Мельника, Українське національне об’єднання Канади та інші.

3 липня о 12.00 годині у «Сенсотеці» (Бібліотека-філія №18, вул. У. Самчука, 22, Стрийський парк) відбудеться відкриття виставки скульптур зрячих та незрячих майстрів-початківців (інклюзивний проект під кураторством скульпторки Катерини Немири).

Фото: bug.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...