ОСТАННІ НОВИНИ

Хай бояться терористи: на фронт відправляють кращих снайперів АТО

|

814020Унікальний проект в історії волонтерського руху України добігає кінця. Про це пише на своїй сторінці в Facebook керівник проекту “Повернись живим” Віталій Дейнега, передає Obozrevatel.

“Вже через тиждень кращі снайпери АТО відправляться на свої перші бойові завдання. Кілька волонтерських груп спільно з МО, Генштабом і тисячами спонсорів з усієї країни зробили це можливим. Всі говорять, що волонтерам пора зав’язувати з” купи-привези “і починати реформувати нашу армію зсередини. Частина з нас вже стала чиновниками і бореться з системою зсередини. Це стало відповіддю на соціальний запит, запит людей, які втомилися від свавілля і корупції, і хочуть бачити у владі людей, яким довіряють “, – пише волонтер.

Разом з тим він зазначає, що залишилися і інші волонтери, ті, хто не любить краватки.

“Що ж робити таким як я або Паша Кащук? Людям, які не люблять краватки і папірці, наради та протоколи, чиновників і їх стиль роботи? А дуже просто! Нам потрібно робити” революцію знизу “. Чим ми і зайнялися”. – Пише Дейнега.

Він розповідає, що коли півроку тому почув про ідею курсів снайпінгу, то відмовлявся вірити в реальність цього.

“Мало того, що під проект треба купувати зброю і патрони, давати доступ до полігонів і боєприпасів, тут потрібно наймати іноземців, приводити їх у наші частини і давати можливість навчати усіх від снайпера до комбата. Це вимагало погоджень з усіма від комбрига до НГШ. І підстав для цього було всього два: палаючі очі Паші і те, що ми волонтери, а значить все вийде. Вийшло “, – пише керівник проекту” Повернись живим “.

В результаті, як розповідає Дейнега, Юрій Бірюков допоміг вирішити питання з командуванням і отримати дозволи, Народний тил допоміг частиною екіпіровки та з контрабандою, “ми оплатили десятки прицілів, далекомірів, метеостанцій, підзорних труб”. Паша Кащук та Combat-ua оплатили зброю, інструкторів і організували процес. Zbroyar – Зброяр подарували дві гвинтівки, безкоштовно зробили ремонт ще двох. Archer подарували один з найкрутіших своїх прицілів.

“Ви і ваші гроші зробили це можливим. І ось – ми на фінішній прямій. Днями НГШ повинен прийняти у волонтерів саму професійну снайперську роту цієї війни і дати їм наказ іти в свій перший бій. Вони підуть у нього упакованими і підготовленими на світовому рівні . Добірні снайпери, яких вибирали командири, тренери та психологи, з правильним зброєю і хорошою оптикою. І головне – умінням все це використовувати на тактичному і стратегічному рівнях”, – написав Дейнега.

Він також висловив подяку всім, хто був причетний, незалежно від сум і внесків.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Когда вы прекратите страливать народ? Подонки, вам мало смертей? Какие террористы? Вы людей Донбасса убиваете и уничтожаете лучших мужчин по обе стороны фронта….Остановитесь, подонки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...