ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові знайшли вихід для безпритульних тварин

|

лкп-лев-5

На останній сесії Львівська міська рада нарешті прийняла «Проект регулювання чисельності тварин у місті Львові на 2015- 2020 рр.» Відтепер в місті категорично збороняється евтаназія та вводяться альтернативні методи зменшення кількості безпритульних тварин. Про це сьогодні на прес-конференції львівських зоозахисників повідомив автор Проекту Анатолій Забарило, передає кореспондент Львівського порталу.

У  програмі зазначається, що ЛКП «Лев» стає виконавцем замовлення міста на стерилізацію безпритульних тварин. Таке рішення дозволить Львову зменшити кількість собак на вулицях без жорстокого поводження з ними.

«Зменшити кількість безпритульних тварин можна тільки проведенням стерилізації. Система проста: не знищувати тварин, а надавати їм медичну допомогу, а далі в ідеальному випадку знаходити тваринці сім’ю. Якщо знайти нових власників не вдасться, то треба повернути  тварину на те місце, звідки її забрали.

Евтаназію тваринам можна застосовувати тільки у двох випадках: за наявністю письмового висновку ветеринарного лікаря у разі невиліковної хвороби тварини або за наявністю порушень поведінки тварин, які є незворотними та не підлягають змінам.  Інших варіантів бути не може. Собаки мають право на життя, і це право ніхто не має забирати», – каже Анатолій Забарило.

Окрім того, за словами чиновника, в ухваленій Програмі працівникам ЛКП «Лев» забороняється виловлювати собак у Трускавці, Дрогобичі та інших обласних пунктах. Як відомо, раніше комунальне підприємство співпрацювало з областю, відловлювало собак, і таким чином мало від цього прибуток.

«Працівники ЛКП «Лев» будуть здійснювати відлов безпритульних тварин лише на адміністративній території міста Львова. Поза межами Львова це забороняється», – зазначає Анатолій Забарило.

Фото: novyny.lviv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...