ОСТАННІ НОВИНИ

Хабар не перешкода кар’єрі. Спійманий «на гарячому» – знову ректор

|

Сьогодні, 17 березня, відбулись вибори на посаду ректора Львівської державної фінансової академії. На посаду ректора балотувався єдиний кандидат – виконувач обов’язків ректора ЛДФА Петро Буряк. Про це повідомляє Дивись.Інфо

У виборчому процесі взяло участь 148 осіб, серед яких викладацький склад і студенти. Петро Буряк отримав 92 голосів «за» у свою підтримку, що дає підстави Міністерству освіти і науки підписати з ним нову угоду на співпрацю.

Додамо, що це перші вибори у Львові, які пройшли згідно нового законодавства «Про процес виборів у вищі навчальні заклади Міністерства освіти і науки України»

Зазначимо, що на виборах був присутній, в якості наглядача, представник Міністерства освіти і науки України Сергій Бондарчук.

Нагадаємо, що вчора, 16 березня, виконувача обов’язків ректора вишу затримали при одержанні хабара в розмірі двох тис доларів США. Вказані кошти посадовець вимагав від громадянки за працевлаштування до очолюваного ним вишу та подальше сприяння у професійній діяльності. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України.

Як повідомили сьогодні у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, у службовому кабінеті та помешканні ректора-хабарника міліція вилучила понад 2 мільйона гривень та 5 кілограмів виробів із золота. 

Ілюстрація: unt.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...