ОСТАННІ НОВИНИ

У Раві-Руській вже заборонили будь-які заходи на травневі свята

|

На Львівщині під час травневих свят мешканці прикордоння спільно боротимуться з провокаторами. У період 1-9 травня у місті Рава-Руська не буде проводитись жодних масових заходів, окрім покладання квітів до могили Невідомого солдату, – заявила мер Рави-Руської Ірина Верещук. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Рава-Руської міськради.

29 квітня у Рава-Руській міській раді відбулася нарада щодо забезпечення правопорядку на території міста та найближчих населених пунктів на період 1 – 9 травня. Участь у ній взяло понад 20 керівників установ міста, сільські голови сусідніх населених пунктів, представники правоохоронних органів, прикордонники, члени громадських формувань, представники «Правого сектору».

«У зв’язку з нестабільною ситуацією на Сході та Півдні України, у нас з’явилася інформація про те, що і в західних областях у період травневих свят чинитимуться провокації з метою дестабілізації ситуації», – зазначила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Начальник управління Служби безпеки України у Жовківському районі Віталій Федорович закликав керівників підприємств на установ бути пильними, звертати увагу на підозрілих осіб, які з’явилися у їхніх населених пунктах, мають при собі зброю, у військовій формі, є іноземцями.

«Основне завдання громадян – виявити таких осіб і повідомити про це відповідним службам. Нам відомо, що 9 травня у Львові планується вчинення провокацій. Для цього до міста прибуло кілька осіб, які провокуватимуть наших громадян», – зазначив Віталій Федорович.

Він додав, що на території Жовківського району не планується масових заходів у зазначений період. Посадовець наголосив, що у разі вчинення провокацій, зі Львова надійде підсилення з числа правоохоронців для забезпечення правопорядку.

Заступник начальника відділу ДПСУ «Рава-Руська» Олександр Мацелко зауважив, що останнім часом при перетині кордону виявляють підозрілих осіб, які не можуть пояснити мету свого перебування на території України.

«У сільських, селищних радах уже налагоджена робота з громадськими формуваннями щодо забезпечення правопорядку», – зазначив Олександр Мацелко. Він пообіцяв, що прикордонники миттєво реагуватимуть на повідомлення щодо виявлення підозрілих осіб.

Міський голова Рави-Руської Ірина Верещук закликала керівників установ посилити їх охорону.

«Керівники установ на період травневих вихідних днів не повинні покидати місто аби їхні працівники, у випадки непередбачуваних ситуацій, могли з ними зв’язатися і мати можливість вирішити», – зазначила Ірина Верещук.

Представники «Правого сектору», які також взяли участь у нараді, звернули увагу на те, що на території міста можливі провокації під прикриттям «Правого сектору». Керівникам установ та підприємств вони залишили свої контактні дані аби у випадку подібної ситуації мати змогу належним чином відреагувати.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...