ОСТАННІ НОВИНИ

Сех хоче відновити Міністерство надзвичайних ситуацій

|

Для збереження екологічної і техногенної безпеки необхідно відновити в складі Кабінету Міністрів України Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. Про це йдеться у зверненні народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Поінформували Львівський портал у прес-службі нардепки.

Як зазначає Ірина Сех, необхідно реорганізувати Державну службу України з надзвичайних ситуацій, створивши відповідне міністерство, а також відновити Державну інспекцію техногенної безпеки України.

«У грудні 2012 року було ліквідовано Міністерство надзвичайних ситуацій та Державну інспекцію техногенної безпеки України. Натомість було створено Державну службу України з надзвичайних ситуацій, яку координував міністр оборони України. До повноважень Державної служби України з надзвичайних ситуацій належать питання цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, в тому числі ліквідація наслідків Чорнобильської катастрофи, гасіння пожеж, діяльність аварійно-рятувальних служб, профілактика травматизму невиробничого характеру, а також гідрометеорологічна діяльність, які є самостійною сферою державного управління і переважно не стосуються сфери оборони.

У ситуації, коли в Україні існує надзвичайно висока загроза виникнення катастроф техногенного та природного характеру, вважаю неприпустимим послаблювати статус центрального органу виконавчої влади, який відповідає за безпеку населення та життєдіяльність країни», – зазначає народний депутат.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...