ОСТАННІ НОВИНИ

У Дніпропетровську "розтоптали" Януковича і "повісили" Колесникова (фото)

|

 У Дніпропетровську в неділю пройшло чергове віче. Після мітингу близько двох тисяч мітингувальників прийшли до будівлі обласної держадміністрації.

Про це пише dp.vgorode.

З будівлі ОДА винесли і розтоптали портрети Януковича і губернатора Колесникова, а на деревах перед облрадою повісили опудала керівників області.

Після цього мітингувальники зірвали з будівлі облради пам`ятну дошку на честь Фелікса Дзержинського і здали її офіційному представнику історичного музею.

При цьому присутні вимагали відставки голови облдержадміністрації, облради та люстрації. У приміщення ОДА мітингувальники не заходили.

Крім того, в неділю депутати опозиційних партій почали збирати підписи про скликання сесії облради, щоб переобрати керівництво.

Як розповів організатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко, під час віче було прийнято рішення про продовження боротьби і встановленні контролю над роботою державних керівників.

“Ми прийняли рішення про те, що продовжимо боротьбу і будемо домагатися того, щоб контролювати роботу всіх нових керівників, що приходять на місце старих”, – сказав він.

Постамент, де ще недавно стояв пам`ятник Леніну, в даний час обмотаний державним прапором з чорною стрічкою, поряд розвішені фотографії загиблих “майданівців”. Городяни покладають квіти і запалюють свічки.

За інформацією міської міліції, порушень правопорядку під час заходів не було.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...