ОСТАННІ НОВИНИ

Чергова спроба розібрати барикаду біля Київради закінчилася невдачею

|

Сьогодні, 8 лютого, кількасот «тітушок» разом з учасниками антимайданів та групою осіб, які невпинно наголошували, що є «корінними киянами» вкотре безуспішно прийшли до барикади біля ЦУМ, аби розпочати її розчистку.

На захист Майдану перед барикадою вишукувалися майданівці та народні депутати України від ВО «Свобода» Руслан Зелик, Михайло Блавацький, Едуард Леонов, Андрій Іллєнко, Ігор Мірошниченко, а також парламентарі від инших опозиційних сил, повідомили Львівському порталу у прес-службі ВО «Свобода».

Примітно, що після двох годин стояння перед барикадами, розмов із активістами – «тітушки» організованими групами по 5-10 осіб почали розходитися. Між собою ці «корінні кияни» перемовлялися, що йдуть до станції метра «Площа Льва Толстого» – вочевидь, для отримання плати за свою «роботу».

«Вже вкотре влада спробувала зробити картину для світу, що буцімто в Україні відбувається протистояння між народом України. Та вчергове цей задум провалився, бо, відстоявши 2 години перед барикадою, «тітушки» та инші найманці почали розходитися. Цього разу влада підготувалася, краще, бо привела більше запроданців, ніж у попередні рази. Але кількість – не завжди якість, бо значна частина із приведених осіб були чи то в стані алкогольного сп’яніння, чи під дією наркотиків. Також багато було школярів та галасливих «киянок». Однак, чи то зрозумівши, що провокацій влаштувати не вдасться, чи то час «акції» закінчився – вони групами почали розходитися. Мабуть, для отримання оплати за свої послуги.

Нині ми вкотре показали, що Майдан стоятиме до перемоги і жодних провокацій допускати активісти не будуть. Ми тут для захисту своїх прав і свобод, тому, без сумніву, жодні найманці, проплачені «тітушки» не ризикнуть виступити проти людей, які боронять свою честь, гідність та ідею очищення України від бандитської влади Януковича», – зазначив народний депутат від ВО «Свобода» Руслан Зелик.

Фото: http://goo.gl/4hCvkD

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...