ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські медики не очікують в січні суттєвого зростання захворюваності на ГРВІ

|

У Львові показник захворюваності на грип вдвічі нижчий за епідпоріг. На січень також не варто очікувати зростання кількості хворих на ГРВІ. Про це під час спілкування з журналістами повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб, інформує прес-служба ЛМР.

«По грипу ситуація стабільна. Завдяки багатьом чинникам: завдяки тому, що погода сприятлива, що діти певний час обмежено ходили в школу, менше функціонували організовані колективи, у зв’язку з подіями в країні, інтенсивний  показник є зараз вдвічі менший від епідпорогу. Також зараз в нас наближаються канікули і школярі знову ж не перебуватимуть постійно в організованих колективах, тому очікувати в січні суттєвого зростання захворюваності не варто.

Тим не менше, хочу всім нагади, що найпростіше – це є профілактика. Тому треба дотримуватись заходів профілактики: постійно мити руки, бо саме через руки найбільше передається інфекція, ноги повинні бути постійно в теплі, одяг теплий і не тісний, більш-менш вітамінізоване харчування. Не йде мова про ананаси. Цілком достатньо цибулі-часнику, яблук, тобто того, що у нас тут є», – наголосив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...