ОСТАННІ НОВИНИ

Майдан вимагатиме єдиного кандидата – Стецьків

|

Майдан і опозиція потребують лідера. Про це у своїй колонці на «УП» написав член «Третьої Української Республіки» Тарас Стецьків.

На думку політика, три тижні протестних акцій наділили нинішній Майдан установчою функцією – «можливістю встановлювати в країні нові правила взаємовідносин поміж людьми».

«Реально в країні виникла ситуація, коли Майдан, як широкий національний рух, і кримінальні угрупування, що опанували державні інститути, існують як дві паралельні реальності», – зауважив політик.

У той же час, за словами Стецьківа, «політичні і громадські лідери, речники Майдану, мають негайно запропонувати як перевести грандіозний позитивний потенціал цього протесту у русло формування нових правил».

Для цього, упевнений політик, Майдан потребує лідера. «Майдан дозріває, щоб поставити перед опозицією вимогу – визначити з-поміж себе єдиного кандидата на посаду президента України», – зазначив він.

«Майдан і опозиція потребують не вождя, а дійсно лідера, бо це дає реальний механізм зміни теперішньої влади», – резюмував Тарас Стецьків.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...