ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція так і не приїхала на виклик штурму офісу «Батьківщини» (відео)

|

Бійці спецпідрозділів відмовилися надати народним депутатам від «Батьківщини» Павлу Петренку та Андрію Пишному інформацію про те, хто дав наказ штурмувати партійний офіс. Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Батьківщини».

Зокрема, як йдеться в повідомленні, о 19.10 на місце події прибули депутати з фракції «Батьківщина» Петренко та Пишний. На їх звернення та спроби з’ясувати у керівників штурму їхні прізвища депутати не отримали жодної відповіді. За даними прес-служби, «беркутівців» було близько 100 осіб, вони приїхали на 4-х автобусах. Особи були у чорному одязі, у масках та з автоматами.

 

Заблоковані працівники партії «Батьківщина» кілька разів викликали міліцію, але протягом півтори години ніхто не приїхав. «Беркутівці» завантажили сервери та поїхали, зазначається в повідомленні.

«Жодних документів, жодної інформації про те, хто надав наказ штурмувати партійний офіс народні депутати не отримали», – підкреслили в прес-службі. За словами депутата Петренка, фактично відбувся розбійний напад у приміщеннях партії «Батьківщини», де знаходиться 90 громадських приймалень. Він зазначив, що працівники «Беркуту» не назвали жодних прізвищ.

«Вони не представлялися і у грубій формі один із співробітників «Беркуту» сказав, що він погано бачить і не може прочитати, що написано у посвідченні», – повідомив Петренко. Як зазначив депутат, відбулося декілька кримінальних злочинів: «розбійний напад під прикриттям силовиків та перешкоджання діяльності народних депутатів».

«Будемо встановлювати що саме незаконно вкрадено і що могло бути підкинуто у вигляді провокації», – наголосив депутат.

Нагадаємо, що прес-служба  «Батьківщини» близько 17.40 заявила, що у ці хвилини офіс партії штурмує міліція разом зі спецпідрозділом ”Беркут”. За даними прес-служби, бійці ”Беркуту” озброєні автоматами.

Водночас у міліції заперечили, що вони штурмують офіс “Батьківщини” в Києві. “Міліція не вживає будь-яких заходів, в тому числі силових, щоб потрапити на територію штабу ВО “Батьківщина” на вулиці Турівській в Києві”, – зазначили у столичній міліції. В СБУ також заявили, що “будь-яких заходів наші працівники на вулиці Турівській сьогодні не проводили”.

Однак потім силовики заявили, що в офісі партії “Батьківщини” співробітники міліції вилучали комп`ютерну техніку, яка нібито належить іншій комерційній структурі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...