ОСТАННІ НОВИНИ

Львів проведе міжнародний семінар ЮНЕСКО про охорону культурного самовираження

|

Міністерство культури України спільно з Європейською Комісією за підтримки Львівської обласної державної адміністрації завтра, 24 жовтня, у Палаці Потоцьких проведуть Міжнародний семінар з питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

За результатами переговорів з Європейською Комісією місцем проведення регіонального семінару було обрано саме Львів, центральна історична частина якого вже понад 15 років перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Семінар покликаний створити дискусійну платформу, в межах якої провідні міжнародні експерти обговорюватимуть розвиток та взаємодію культур задля захисту і заохочення розмаїття форм культурного самовираження.

Даний захід сприятиме обміну досвідом та думками щодо розвитку культурного розмаїття, а також окреслить майбутні завдання, можливості та потенційні ініціативи у сфері культури.

Міністерство культури України представлятиме перший заступник Тимофій Кохан. У семінарі візьмуть участь міжнародні експерти: Мігель Магнєр, директор культури та медіа Генерального директорату з питань освіти та культури Європейської Комісії; Матео Россаті, представник культурного відділу, Регіональне бюро з питань науки і культури в Європі (Італія) Гелунас Арунас, Посол, Глава Постійного Представництва Республіки Литви при ЮНЕСКО Анна Стейнкамп, Програмний спеціаліст відділу культури, світових пам’яток Комісії Німеччини у справах ЮНЕСКО Івоньє Чімпель, координатор з Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження, австрійської комісії у справах ЮНЕСКО (Австрія).

Передбачається також участь представників міністерств культури Республіки Молдови, Вірменії, Азербайджанської Республіки, Грузії, Республіки Білорусь. У рамках семінару працюватимуть 3 секції,

а саме: Сесія 1: Імплементація Конвенції ЮНЕСКО: переваги та недоліки.

Сесія 2: Імплементація Конвенції ЮНЕСКО в країнах учасницях СхП: крок вперед.

Сесія 3: Розвиток регіонального та міжнародного співробітництва у сфері заохочення культурного розмаїття та самовираження. Початок семінару о 9 годині.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...