ОСТАННІ НОВИНИ

У трансформаторній підстанції від струму постраждав 8-річний хлопчик

|

У селі Велике Колодно Кам’янка-Бузького району був уражений електричним струмом хлопець 2004 року народження. Про це повідомили у відділі корпоративних зв’язків

ПАТ «Львівобленерго». Як наслідок – потерпілого уразив електричним струмом, він зазнав опіків двох рук та плеча і був госпіталізований.

Нещасний випадок трапився 13 червня близько 19 год. внаслідок самовільного проникнення в приміщення другого поверху РУ-10кВ трансформаторної підстанції №318.

За інформацією правоохоронних органів, що проводять розслідування даного нещасного випадку, потерпілий був не один. Особи інших учасників проникнення в підстанцію встановлюються.

Двоповерхове приміщення електроустановки згідно з вимогами Правил улаштування електроустановок було закрито на замок і на момент проникнення в тому числі.

На приміщенні встановлені застережні знаки про небезпеку ураження електричним струмом.

Сходи на другий поверх підстанції були демонтовані для запобігання проникнення сторонніх осіб.

Потерпілий проник в приміщення електроустановки по саморобній приставленій трьохметровій драбині через резервний отвір для плити прохідних ізоляторів розміром 60 на 40 см. При цьому щит, яким було закрито резервний отвір, було зірвано.  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...