ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться загальноміське свято «День Сім’ї»

|

У неділю, 20 травня, з 16.00 год. до 19.00 год. в парку Культури ім. Б.Хмельницького на літній сцені відбудеться загальноміське свято «День сім’ї». Метою заходу є пропагувати українські, традиційні, християнські сімейні цінності та популяризувати здоровий спосіб життя, інформує прес-служба Львівської міськради.

Організаторами свята сім’ї виступають ХЄЦ «Гефсиманія», СПГО «Майбутні батьки України», громадські  організації, християнські церкви м. Львова, за підтримки ЛМР та ЛОДА. До участі у святі запрошують усіх охочих львів`ян. Загальна кількість подружніх пар – учасників свята від церков та громадських організацій — 20. Кожна команда — це тато, мама і дитина (від 6 до 12 років).

Розпочнеться свято гімном України (виконуватиме заслужений артист України Володимир Кудовба). У рамках свята відбудеться молитва благословення за сім’ї міста Львова, виступи ХЄЦ «Гефсиманія», ансамблю танцю «Добрий настрій», дитячої театральної студії «Фора», дитячого колективу ГО «Майбутні Батьки України» та ансамблю сучасного танцю «Глорія». Завершиться свято сімейними футбольними естафетами та нагородженням переможців.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...