ОСТАННІ НОВИНИ

11 книг цього року отримають дофінансування від міста

|

У Львові закінчився конкурс на фінансову підтримку україномовного книговидання. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, визначено список видань, які цього року отримають фінансову допомогу від міста. Конкурсна комісія, до складу якої входили письменники, науковці та представники міської влади, обрала 11 видань, які отримали фінансову підтримку від міста. Загалом сума на видання цих книг – понад 217 тис. грн.

Як повідомили в управлінні культури, у складі комісії працювали – заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, начальник управління культури управління культури Андрій Вороновський, голова постійної депутатської комісії культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму Ярослав Музичко, заступник голови постійної депутатської комісії культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму Тарас Семущак, представник Національної спілки письменників України, представник ЦБС для дітей, представник ЦБС для дорослих, представник ради директорів ГО «Форум видавців», представник Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини, представник Асоціації українських письменників, начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин міської ради, представник кафедри літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка.

Нагадаємо, що протягом останніх років Львівська міська рада дофінансувала понад 65 видань. Книжкова продукція, яку підтримала Львівська міська рада, буде передана для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти.

Переможці конкурсу на фінансову підтримку україномовного книговидання у м. Львові:

 1. «Пам’ятники та меморіальні таблиці міста Львова» І. Мельник;

 2. «Галицьке передмістя» І. Мельник;

 3. «Силуети Львова та околиці» Б. Сітковський;

 4. «Віра батьків» М.-Я. Гнатів;

 5. «Украдене ім’я: Чому русини стали українцями» Є.Наконечний;

 6. «Культова двадцятка Львова» С.Грицюк;

 7. «Мандрівки спортивними об’єктами Львова» І. Яремко;

 8. «Життя і творчість Леся Курбаса» Б.Козак;

 9. «Оповідки старенької ратуші» Н.Черкес;

 10. «Львів: мультикультурна історія через століття» Я.Грицак;

 11. «Твори. Том 1: Поезія» О.Сенатович.


  Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...