ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові назбиралось 75 тисяч батярів

|

Цьогорічне ювілейне свято «День Батяра» у Львові тривало рекордних 5 днів і зібрало 75000 відвідувачів, інформують організатори.

Завжди свято «День Батяра» відбувалося впродовж двох перших вихідних травня. Проте кількість гостей у перші дні та небачений ажіотаж чітко дали зрозуміти те, що батярські святкування будуть продовжені протягом усіх 5 травневих вихідних.

V День батяра відзначився інтерактивними батярськими забавами. Протягом п’яти днів північну частину площі Ринок заполонили стильні батяри у капелюхах та камізельках, котрі забавляли публіку: співали пісень, танцювали, залицялись до кобіт та бешкетували для розваги львів’ян та гостей міста.

Скульптори на очах в гостей свята творили бетонних батярів, котрі стали інтерактивним фотосектором протягом наступних днів. Також усім бажаючим створювали індивідуальні зліпки рук або ніг. Понад дві сотні таких сувенірів роз’їхались в різні куточки України та світу.

Традиційна Батярська канцелярія засвідчила батярство вже більше тисячі осіб, що відтепер вважаються офіційними батярами та є почесними гостями у батярських кнайпах та на святах у Львові.

Вабили гостей з різних куточків центральної частини міста аромати батярських наїдків, так як Свято підготувало Ярмарок батярських ляґумін: тут смакували стравами львівської кухні та напоями для справжніх батярів.

За час V Свята День батяра у Львові близько 75 тис. людей навчились батярським танцям, змагалися у батярському тирі, виготовляти капелюшки для справжніх кобіт. І кожного вечора разом з музиками, гості мали можливість поспівати батярських пісень. Свято стало справжніми днями єднанням та солідарності батярів усього світу.

Фото організаторів свята

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...