ОСТАННІ НОВИНИ

Студенти організовують благодійну виставку художніх робіт

|

Завтра, 4 травня, о 12.00 год у приміщенні медико-соціального центру «Діалог» Західноукраїнської спеціалізованої дитячої лікарні (вул. Дністерська, 27) відбудеться благодійна виставка художніх робіт студентів Львівської Національної академії мистецтва. Цією подією буде підтримана надзвичайно важлива акція зі збору коштів на сучасний рентген-апарат для діагностики онкохворих дітей, яку започаткував благодійний фонд «Світ Дитини». Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Організаторами цієї акції є студенти ЛНУ ім. Франка громадської організації SIFE, які втілюють проект «Мистецтво та бізнес» – Art/B. Метою проекту є допомогти студентам, які навчаються у закладах мистецтва, та створюють своїми руками творчі вироби, відкрити власний бізнес, та надати можливість побачити себе у якості вільного підприємця. В рамках проекту Art/B вже відбулися лекції, тренінги та анкетування для студентів закладів: Львівський професійний художній ліцей, Коледж декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша і Львівська національна академія мистецтва. За допомогою фахівців-економістів та студентів SIFE була надана якісна, корисна та вичерпна інформація щодо того, як діє ринкова економічна система, які існують етичні методи бізнесу, податки та оподаткування.

«Проведення благодійної виставки є завершальним навчальним етапом для студентів-митців. Вони зможуть показати себе, свою творчість, розповісти через роботи про свою майстерність, а також навчитися не тільки брати участь у виставках, а й організовувати їх», – розповідають організатори.

Відвідати виставку зможуть діти, які знаходяться на лікуванні, їх батьки, пацієнти, медичний персонал та всі охочі. У заході візьмуть участь студенти медичного коледжу «Монада», які також долучилися до акції. Вони зібрали і перерахували кошти на благодійний фонд «Світ Дитини» у сумі 1000 грн.

Під час проведення заходу, студенти коледжу, разом зі студентами SIFE відвідають дітей педіатричного відділення лікарні, яким подарують англомовні книжки. Ці книжки надала агенція іноземних мов Наталії Дячук та благодійний фонд «Сейбр-Світло».

«Ми всіх запрошуємо 4 травня відвідати виставку робіт молодих митців та долучитися до благодійної справи, і своєю присутністю довести, що ви не байдужі до проблем, які ще є у нашому суспільстві, бо разом ми подолаємо всі перешкоди і разом ми досягнемо успіху», – переконані організатори.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...