Дмитро Загарія: «Сьогодні жертвами злочинців стали міліціонери, а завтра може бути інакше»

|

Начальник ГУ МВС України у Львівській області полковник міліції, про сьогоднішні вибухи у Львові:

Загарія

«Шановні львів’яни, друзі! Сьогодні у нашому місті стались жахливі злочини. На двох дільничних пунктах міліції у Шевченківському районі пролунали вибухи, у результаті яких двоє правоохоронців отримали важкі поранення і у цей час лікарі рятують їхні життя. Це звичайні дільничні інспектори міліції – 24-річний чоловік та 31-річна жінка, котра сама виховує маленьку доньку.

Усі правоохоронні структури міста, усі найкращі спеціалісти працюють над тим щоб розкрити ці злочини, встановити та затримати осіб, причетних до їх скоєння, а також не допустити подібних випадків. За фактом вибухів відкрито кримінальне провадження за статтею «терористичний акт».

Друзі, лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо протистояти насильству на вулицях нашого міста і лише разом ми зможемо запобігти терористичним проявам та розповсюдженню паніки.

Звертаюсь до Вас з проханням допомагати працівникам міліції забезпечувати охорону правопорядку та негайно повідомляти правоохоронців на лінію 102 про будь-які виявлені Вами підозрілі предмети.

Це стосується кожного. Будьмо пильними та відповідальними. Сьогодні жертвами злочинців стали міліціонери і лише дивом не постраждав ніхто з цивільних. Завтра може бути інакше»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...