Василь Куйбіда, заступник голови НРУ, про те, чи справді Садового на виборах підтримуватиме Партія регіонів

Львівський портал

|

– З точки зору майбутнього України і того, що може відбутися, нам байдуже, яке прізвище буде у міського голови Львова.

Я готовий, проводячи консультації, консолідуватися з тими, хто належить до національно-патріотичних сил. Ми розуміємо, що Партія регіонів буде, очевидно, виставляти свого кандидата, є ще і сателіти коло Партії регіонів, і вони будуть виставляти своїх кандидатів. Має бути чіткий поділ: Партія регіонів і її сателіти, і з другого боку – національно-патріотичні сили. 100% не можна консолідуватися з тим, хто представляє Партію регіонів, їх сателітів, чи намагається під прикриттям інших політичних сил, співпрацюючи з Партією регіонів, пройти на посаду мера у вигляді Троянського коня.

– Є така інформація, що чинний міський голова Львова Андрій Садовий домовився про співпрацю з Партією регіонів, і хоч де-юре не буде від неї висуватися, але де-факто матиме підтримку регіоналів на місцевих виборах. Чи чули Ви про це? Чи готові у такому разі консолідуватися з Садовим?

– Я це теж чув.

Читаючи з засобів масової інформації, зокрема, і про те, як тут відкриваються і закриваються кримінальні справи по місту Борються з корупцією по всій Україні, по районних адміністраціях, але не з Львівською міською радою і не з львівським міськвиконкомом. А тверджень є на кожному кроці про корупцію там.

Я розумію, що такі чутки мають основу. Якщо це так, то відповідь однозначна – ми не можемо підтримувати своїми діями такого претендента.

– Тобто з Садовим точно співпраці не буде?

Ви висловили припущення. Все закладено в началах: ви сформулювали запитання, яке запитання – така відповідь. Я вам відповів на це запитання.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук заявив, що Львівська міська організація ПР не висуватиме Андрія Садового кандидатом на посаду міського голови Львова. Паралельно з цим П. Писарчук переконаний, що А. Садовий лукавить і фарисействує, коли каже, що не висувався б від Партії регіонів.

За словами П. Писарчука, львів’яни бачать, що останнім часом в місті прискореними темпами будуються аеропорт, стадіон, дороги, впорядковуються парки. «Робиться це завдяки підтримці урядовців від Партії регіонів. Робиться для львів’ян. Андрій Іванович вже стоїть осторонь цього будівництва, хіба що з допомогою своїх покровителів в Києві переконує центральну владу, що він єдиний непереможний мер Львова. Закриває кримінальні справи проти посадовців міської ради і дурить львів’ян, що він принциповий антирегіонал», – зазначив Петро Писарчук.

За його словами, міська партійна організація Партії Регіонів займала і займає чітку критичну позицію щодо того, що робиться в місті. «Андрій Садовий дійсно мечеться, бо допрацювався до того, що не знає, хто зможе запропонувати його кандидатуру на наступний період. Ясна річ, що сьогодні БЮТ і «Наша Україна» тим же Садовим вже достатньо дискредитовані в очах виборців, тому майстер інтриг і дутих проектів найближчим часом щось та й видасть. Наберімося терпіння. Але знаю, що це буде щось близьке до влади. Опозиціонером до влади Садовий уже ніколи не буде, бо багато наслідив і є на гачку», – переконаний Петро Писарчук.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...