Енергетиків Бурштинської ТЕС традиційно згуртувало Свято вишиванки

Олесь ТЯГАЙ, Львівський портал

|

Цього року День Незалежності України – ювілейний, тому у серцях кожного українця тріпоче особлива гордість за своє коріння, особлива шана до українських традицій, українського коріння та любов до рідної землі. У переддень 25-го Дня народження України працівникам ДТЕК Бурштинської ТЕС традиційно організували День вишиванки – свято, що поєднує енергетиків в одну велику українську родину.

1

Цьогоріч на Святі вишиванки  була особлива атмосфера – енергетики частувались патріотично прикрашеними кексами, фотографувались у своїх найкращих вишитих сорочках та вітали один одного з ще одним роком Незалежності.

Родзинкою свята  у ДТЕК Бурштиньскій ТЕС стала оригінальна творча ініціатива – енергетики власноруч виклали мапу України за допомогою декоративних елементів. Опісля, переповнені гордістю за свою роботу, працівники станції фотографувались на фоні цієї мапи для конкурсу вишиванок, який традиційно завершиться приємним подарунком переможцю.

2

«У нас відбудеться конкурс на найкращу вишиванку, відповідно будемо оцінювати національне вбрання усіх людей, що тут зібралися і виберемо найкращих та нагородимо подарунками», – розповів керівник департаменту з операційних покращень ДТЕК Бурштинської ТЕС Роман Здебський.

І додав: «Насамперед вітаю не тільки колег, вітаю всю Україну, бажаю, щоб вона розвивалася, розцвітала, щоб у нас завжди був порядок, щоб швидше настав в нашій країні мир. Звичайно, всім колегам бажаю  міцного здоров’я і гарно відсвяткувати цей день».

3

За словами начальника  виробничо-технічного відділу станції Володимира Рака,  Свято вишиванки згуртовує колектив.

«Такі свята додають натхнення в праці! Дуже  така приємна, емоційна подія. Раніше також проводились конкурси вишиванок, але люди ставились до цього більш пасивно. В  останні роки цей конкурс набирає популярності  –  кожна людина має можливість позитивно оцінити іншу, передати свої напрацювання. Гарний конкурс – позитивно сприймається», – зазначив він.

Свято вишиванки в честь такої гарної дати не залишило байдужим жодного працівника станції – енергетики не гаяли нагоди відкрито ділитися своїми враженнями.

«Свято традиційно цікаве і ми дуже раді, що компанія ДТЕК запровадила таку подію – День Вишиванки, коли ми всі дружно в цей робочий день приходимо у  національному вбранні. Сьогодні ми святкуємо прекрасне свято – 25-річчя Незалежності. Ми виборювали її неодноразово, боремося і сьогодні. Я дуже рада, що ми підтримуємо традиції не тільки словом, але й ділом», – поділилася провідний фахівець відділу реалізації теплової енергії  Людмила Лісневська.

4

Головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС Богдан Гетьман  вважає, що вміння гарно відсвяткувати таку важливу дату – це хороший показник гарних стосунків у команді ТЕС.

«Вже  стало приємною, хорошою традицією, що в переддень Дня Незалежності, тобто  в День Державного Прапора України, наше підприємство святкує День вишиванки. Сьогодні у всі в святковому настрої, всі частуються – це показує те, що ми вміємо і працювати, і разом святкувати», – впевнений він.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...