Фехтування. Львівські візочники тріумфували на турнірі з фехтування у Польщі

|

Спортсмени «Інваспорту» Львівщини знову серед кращих на міжнародному Гран-прі. У період з 26 до 28 вересня у місті Варшава (Республіка Польща) відбулись змагання «Шабля Кілінскієго» з фехтування на візках. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба.

Успішно на міжнародному рейтинговому турнірі виступили представники Львівщини, зокрема: бущани Антон Дацко, Валерій Галій та львів’яни Андрій Демчук і Наталія Морквич. Антон Дацко у кваліфікаційному класі «В» виборов перше місце у фехтуванні на шаблі та друге місце у фехтуванні на рапірі. Андрій Демчук у фехтуванні на шаблі в 1/8 переміг співвітчизника з міста Миколаєва – Володимира Головащенка, далі зумівши перемогти відповідно поляка Станчука (15:6), Чан Він Кіна з Конго (15:7), а у фіналі потрапив на одесита Вадима Цедрика, якого впевнено переміг з рахунком 15:6. Також Андрій посів третє місце у фехтуванні на рапірі. Наталія Морквич виборола друге місце у фехтуванні на шаблі. У фінальному поєдинку Наталія поступилась одним уколом харків’янці Євгенії Бреус. У фехтуванні на рапірі Наталія посіла третє місце в особистому заліку та друге місце у командних змаганнях. У кваліфікаційному класі «А» серед чоловіків Валерій Галій програв за вихід у 16-ку кращих майбутньому бронзовому призеру – французу Ромейну Ноблю.