У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного додатково до військового стажування курсантів запроваджено проходження навчальних практик на другому та третьому курсах. І запроваджено додаткову програму вдосконалення практичної підготовки курсантів із загальним бюджетом навчального часу понад 500 годин. Про це АрміяInform повідомили у військовому виші.
«Насамперед, нами було ініційовано розроблення на основі програми базової загальновійськової підготовки єдиної програми первинної військово-професійної підготовки та запровадження її для формування у курсантів рекрутів базових загальновійськових навичок», – йдеться у відповіді Академії.
Зауважується, що додатково до військового стажування курсантів запроваджено проходження навчальних практик: на другому курсі на посаді командира відділення (командир гармати, міномета, танка тощо) тривалістю два тижні; на третьому курсі на посаді головного сержанта взводу тривалістю два тижні.
Запроваджено додаткову програму вдосконалення практичної підготовки курсантів із загальним бюджетом навчального часу понад 500 годин, яка передбачає провадження наступних курсів:
- виживання;
- психологічна підготовка та тактична медицина;
- бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів;
- мінна безпека та протидія саморобним вибуховим пристроям;
- застосування протитанкових засобів;
- гірська підготовка;
- підвищення живучості та безпека військ.
«Це не є вичерпний перелік запроваджених курсів. Окрім цього, складові програми залежать і від обраної спеціалізації», – зазначають у виші.
І додають, що навчально-матеріальна база Академії поповнилась зразками озброєння та військової техніки, які надали Україні країни-партнери. Курсанти після 2022 року вивчають основні іноземні зразки озброєння, яке використовують Збройні Сили України для відбиття збройної агресії російської федерації.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой