Суд визнав винним 39-річного мешканця Яворівщини в умисному вбивстві 76-річного чоловіка і призначив йому вісім років тюрми. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Прокурор у суді довів, що у червні 2022 року в місті Мостиська обвинувачений вбив свого знайомого.
У той день, підвечір, фігурант прийшов до свого 76-річного товариша та попросився у нього переночувати. Оскільки через суперечку з сестрою, він пішов з дому. Чоловік впустив його на ночівлю. Однак піч час гостювання між ними виник конфлікт, який переріс у бійку. В ході сутички обвинувачений взяв ніж та завдав потерпілому один удар в шию. Від отриманих травм останній помер на місці.
Після цього фігурант втік з місця події. Тільки через день потерпілого виявив сусід, який викликав поліцію.
Суд визнав винним 39-річного чоловіка в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Йому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой