ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові американський хірург лікуватиме дітей з вадами хребта

Маркіян Рой

|

Упродовж двох тижнів – до 22 травня включно, провідний спінальний хірург зі США Марк Диржка допомагатиме фахівцям дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова лікувати дітей з вадами хребта. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Лікарі будуть консультувати та оперувати маленьких пацієнтів з такими вадами хребта: викривленнями, вродженими і набутими аномаліями розвитку, нестабільністю хребців тощо.

Цього разу з американським хірургом також працюватиме нейрофізіолог зі США Браян Дембоскі. Мета американських фахівців – не лише допомагати українським дітям, а й ділитися знаннями та досвідом з українськими колегами. Тому всі операції іноземні спеціалісти виконають спільно з фахівцями дитячої лікарні святого Миколая.

«Разом ми хірургічно будемо лікувати такі види викривлення хребта, як сколіоз; патологічний кіфоз; лордоз; вроджені аномалії розвитку. Американські спеціалісти оперуватимуть, здебільшого, дітей із комбінованими сколіозами та їхніми ускладненнями. Станом на зараз уже заплановано 9 складних хірургічних втручань», –  кажуть у Першому медичному об’єднанні Львова.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *