У гірській частині Львівщини легковик злетів у кювет, внаслідок чого до лікарні потрапили дві пасажирки. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.
Аварія сталась 7 грудня близько 17:00 у селі Корчин Стрийського району, що неподалік від Сколе. Тут водій автомобіля Peugeot 206, 69-річний мешканець району, не впорався з керуванням, злетів у кювет, де автівка перекинулася.
Постраждали дві пасажирки, обоє жительки Стрийщини віком 66 і 68 років. Їх госпіталізували.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення Правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням водійських прав на такий же термін.
Слідство триває, правоохоронці встановлюють обставини автопригоди.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: поліція
Наталя Дуляба