Суд виніс вирок 37-річного мешканцю Луганщини, який забив до смерті свою співмешканку. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики обласної прокуратури.
Прокурори в суді довели, що у вересні цього року в одному із санаторіїв Трускавця, чоловік побив до смерті свою співмешканку.
Напередодні ввечері, обвинувачений сам розпивав алкогольні напої в кімнаті санаторію, де спільно проживав зі своєю 36-річною жінкою та її малолітнім сином.
Коли потерпіла повернулась додому, між співмешканцями виник словесний конфлікт на ґрунті ревнощів. У ході суперечки фігурант почав бити жінку кулаками, від чого вона впала на підлогу. Не зважаючи на це, він продовжив її бити.
Внаслідок отриманих травм остання померла на місці.
37-річного мешканця Луганської області засуджено за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілої (ч. 2 ст. 121 КК України).
Вироком суду йому призначено покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой