ОСТАННІ НОВИНИ

Підприємство на Самбірщині зобов’язали відремонтувати укриття

Наталя Дуляба

|

Суд змусив відремонтувати ще одне сховище на Львівщині – протирадіаційне укриття, яке є на балансі приватного акціонерного товариства. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Йдеться про протирадіаційне укриття площею майже 360 м кв в одному зі сіл Рудківської територіальної громади, що у Самбірському районі. Воно здатне розмістити більше 100 людей.

Балансоутримувачем цього об’єкта є приватне акціонерне товариство. Встановлено, що воно, нехтуючи безпекою працівників, не привела сховища у належний до використання стан. Через це прокурори подали до суду.

Суд визнав протиправною бездіяльність балансоутримувача та зобов’язав його забезпечити  належний технічний стан укриття й готовність до використання.

Нагадаємо, це вже далеко не перший випадок на Львівщині, коли суд змушує балансоутримувачів відновлювати укриття, які неможливо використовувати через неналежний технічний стан. Наприклад, «Львіввугілля» зобов’язали відремонтувати протирадіаційне укриття для своїх працівників.

Схоже рішення суд прийняв і щодо бомбосховища у центрі Львова. Відновити його має балансоутримувач – приватне акціонерне товариство.

У Золочівському районі селищну раду, яка не забезпечила належний технічний стан свого протирадіаційного укриття, теж зобов’язали зробити це через суд. Таке ж рішення було й щодо сховища на підприємстві та в народному домі у цьому районі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *