ОСТАННІ НОВИНИ

У ISW припускають нестачу механізованих сил у армії РФ для просування за межі Бахмута

Ольга Денисяка

|

В американському інституті вивчення війни (ISW) припускають, що російським військам не вистачає необхідних механізованих сил для просування за межі Бахмута, а тактичні «штурмові загони», які використовуються для штурму міста, ймовірно, не здатні вести маневрені бої. Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Недавнє просування росіян у міських районах Бахмута демонструє, що російські сили можуть забезпечити собі обмежені тактичні переваги фронтальними штурмами під проводом піхоти. Російським військам, ймовірно, не вистачає механізованих сил, необхідних для проходження доріг (які, ймовірно, дуже укріплені) на захід від Бахмута», – кажуть американські аналітики.

Вони вказують на те, що децентралізація структури російських військ у бік невеликих штурмових загонів із використанням спрощеної тактики, у поєднанні зі зростанням втрат серед найбільш ефективних російських військ, ймовірно, значно обмежить «здатність армії РФ належним чином використовувати будь-які шляхи просування, відкриті захопленням Бахмута».

«Російські війська навряд чи здобудуть більше, ніж тактичну перемогу після 10 місяців штурмів», – наголошують аналітики.

Вранці Генштаб ЗСУ заявляв, що штурм Бахмута військами РФ триває.

Що відбувається у Бахмуті

Інтенсивні бої в районі Бахмута розпочались ще торік влітку і тривають уже більше семи місяців поспіль. У Генштабі кажуть, що на захоплення міста російські окупанти кинули свої найкращі підрозділи й штурмові бригади «вагнерівців», їхні втрати обчислюють тисячами.

Наприкінці лютого ситуація загострилася, окупанти намагаються оточити Бахмут, але всі ці спроби, як кажуть у Генштабі, є безуспішними.

Коментуючи рішення продовжити оборону Бахмута, президент України Володимир Зеленський заявив, що бої саме тут дають один із найбільших результатів за всю війну

ЗСУ продовжують мужньо тримати оборону і таким чином виснажувати ворога. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Бахмуті російська армія втрачає усемеро більше солдатів, ніж українська.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *