ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін виділив ще 300 мільйонів на зарплати шахтарям

Ольга Денисяка

|

Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету 300 мільйонів гривень на виплати зарплат працівникам вуглевидобувних підприємств. Про це йдеться у відповідному розпорядженні уряду від 28 грудня.

«Виділити Міністерству енергетики 300 000 тис. гривень для оплати праці та внесення обов’язкових платежів, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств», – йдеться в розпорядженні.

Окрім того, Міністерство енергетики повинне до 30 грудня подати Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Як повідомляв Львівський портал, на початку грудня працівники п’яти шахт Львівської області оголосили страйк через невиплату зарплати. Гірникам заборгували 376 тисяч гривень.

Додамо, шахтарям «Львіввугілля» регулярно боргують зарплату, а коли й виплачуть, то перераховують не цілком, а лише частинами. Через це гірники часто влаштовують протести, перекривають дороги та відмовляються виходити на роботу. Востаннє великий пікет під стінами ЛОДА вони влаштували на початку серпня, тоді йшлося про борг у 300 млн грн.

Зазначимо, що на території Львівської області працюють сім шахт, шість із них – це шахти ДП «Львіввугілля»: «Вiдродження», «Лiсова», «Червоноградська», «Великомостівська», «Межирічанська» та «Степова».

Дізнавайтеся першими найважливіші та найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.