ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині від роботи відсторонили понад 400 невакцинованих освітян

Вероніка Рой

|

У Львівській області понад 400 освітян відсторонили від роботи без збережння зарплати у зв’язку з відсутністю щеплення проти Covid. Про це у п’ятницю, 10 грудня, під час брифінгу повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу на Львівщині Олег Когут, передає Львівський портал.

За його словами, рівень вакцинації серед працівників закладів освіти Львівщини, у тому числі і ВНЗ, бажає бути кращим. Наразі повністю вакцинованими є 65% освітян.

«Обсяги вакцинації працівників освіти на сьогодні, на жаль, бажають бути кращими. Двома дозами у нас вакциновано лише 65% усього викладацького складу навчальних закладів. Я говорю про усі навчальні заклади незалежно від рівня акредитації», – зазначив Олег Когут.

Він нагадав, що з 8 листопада в Україні почали відстороняти від роботи працівників, які підлягають обов’язковій covid-вакцинації. Мова йде про освітян та чиновників. З 9 грудня розширили перелік професій та додали у цей список  працівників органів виконавчої влади, Укрпошти, Укрзалізниці та інших установ.

Наразs по Львівській області понад 400 невакцинованих освітян відсторонили від роботи без збереження заробітної плати.

«Хочу зауважити, що освітяни правильно віднеслися до наказів МОЗ про відсторонення від роботи невакциновнаих працівників. Станом на початок тижня від роботи було відсторонено без збереження зарплати 437 працівників освітніх закладів. У тому числі 192 – це педагогічні працівники», – додав Олег Когут.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *