ОСТАННІ НОВИНИ

На місяць перекрили прохід біля Бернардинського дворика у Львові

Ольга Денисяка

|

У Львові відновили ремонт території між вулицею В. Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів. Тому до 24 серпня перекриють прохід через дерев’яний місток в напрямку до підземного переходу. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Як зазначили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, на цьому просторі запланували замінити інженерні мережі каналізації і водопостачання, прокласти нові мережі освітлення, на місці старої недіючої чаші облаштувати штучну водойму.

Також обіцяють влаштувати мощення простору та висадити зелені насадження, відремонтувати сходи в підземний перехід та пішохідний місток. Окрім того, облаштують пандус для маломобільних груп населення.

Реклама партнерів

У 2020 році роботи призупинили через коригування проектно-кошторисної документації, оскільки виявили додаткові роботи після демонтажу певних елементів на території.

Прохід дерев’яним мостиком від Бернардинського подвір’я перекриють, щоб мати змогу розпочати роботи з відновлення сходів, які ведуть до підземного переходу, та відновити несучу здатність містка. Тому ця частина простору буде закрита для проходу до 24 серпня.

Загальна вартість об’єкта –13,3 млн грн. На цей рік у бюджеті передбачено 6,9 млн грн. Роботи будуть проводити поетапно. Угода укладена на два роки, тобто завершення має бути до кінця весни 2022 року.

Як повідомляв Львівський портал, громадський простір між вул. В. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів обіцяли облаштувати ще до Дня Незалежності у 2020 році.

Зазначимо, простір між вул. В. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів був запроєктований і виконаний ще у 70-х роках. Основною його ідеєю була імітація оборонного рову і валу. Рів було зроблено у вигляді бетонного крита, де мала постійно бути вода. Однак, не було враховано, що ця вода не очищається, а лише стоїть.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.