Із початку купального сезону-2021 у водоймах Львівської області потонули вже 36 людей. Про це Львівському порталу повідомили у Головному управлінні ДСНС Львівщини.
Так, із початку року у водоймах на Львівщині загинули 36 людей, серед них – четверо дітей.
Лише у неділю, 18 липня, в області під час відпочинку потонули чотири людини, ще троє – у неділю, 11 липня. Рятувальники кажуть, що всі фатальні випадки на воді цьогоріч на Львівщині стались у непристосованих для купання місцях.
Такою кількістю утоплень стурбовані в Львівській облраді, відтак депутати готують звернення до Верховної Ради з пропозицією посилити відповідальність за дотриманням громадської безпеки на водних об’єктах.
Як додають у пресслужбі облради, найбільш небезпечними для купання є річка Стрий, яка кілька разів на рік змінює своє русло та повноводність, а також озеро на Ясниському кар’єрі.
Мешканцям Львівщини нагадують: купатися можна лише у спеціально відведених місцях! Цього року офіційно на території області дозволено купатися лише у 13 водоймах.
В жодному випадку не запливайте за обмежувальні знаки, не заходьте у воду у нетверезому стані, а також не залишайте дітей наодинці.
![](https://portal.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-12_08-38-24-1-1-1.jpg)
Аби уникнути летальних випадків, обов’язково потрібно пам’ятати правила безпечного відпочинку та знати, яким чином надавати першу допомогу при утопленні. Детальніше читайте за цим посиланням.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Наталя Дуляба