ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд закриває шахту «Надія» на Львівщині

Юлія Осим

|

Шахту «Надія», розташовану у місті Соснівка на Львівщині, ліквідують. Згідно з наказом Міненерго, підприємство працюватиме до кінця червня 2022 року. Відповідний документ вже опублікований на сайті міністерства.

Доопрацювання підготованих запасів вугілля на шахті мають виконати до 28 лютого 2022 року.

Також керівництво ПрАТ «Шахта «Надія» повинно скоротити кількість працівників, які не залучені безпосередньо до заходів з ліквідації та погасити заборгованість з випалити працівникам заробітної плати та інших соціальних виплат.

За інформацією ЛОДА, станом на 16 березня шахтарям області вже виплатили понад 30% заробітної  плати за лютий 2021 року. Загалом, на початок року заборгованість із заробітної плати шахтарям на підприємстві становила 36 млн грн.

Керівництво підприємства також зобов’язується подати проєкт ліквідації шахти з висновками державної експертизи до 01.03.2022р.

Фінансування всіх ліквідаційних робіт буде здійснюватися за бюджетною програмою «Заходи з ліквідації неперспективних вугледобувних підприємств».

Зазначимо, шахту «Надія» ввели в експлуатацію у 1962 року, на сьогодні вугільні запаси вичерпані.

Раніше у ЛОДА обіцяли погасити усю заборгованість гірникам.

Львівський портал писав, що шахту «Надія» хочуть зробити першим промисловим музеєм в Україні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *