ОСТАННІ НОВИНИ

На ремонти у 2021 році Львів планує витратити 3,6 млрд грн

Наталя Дуляба

|

Депутатам пропонують затвердити бюджет розвитку Львівської міської територіальної громади на рівні 3,6 млрд грн. Саме за ці кошти проводять всі ремонти та реставрації. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міськради Львова.

 

У мерії презентували проєкт бюджету розвитку Львівської ОТГ на 2021 рік. Його розмір становитиме 3,61 млрд грн.

Зауважимо, що саме в бюджеті розвитку закладають кошти на всі ремонти доріг та вулиць, реставраційні роботи, на вивіз сміття, Громадський бюджет тощо. Бюджет розвитку Львова-2020 становив трохи більше 3 млрд грн.

«Бюджет розвитку пропонуємо на рівні 3 млрд 617 млн грн. Із цих коштів 963 млн грн уже є затверджені додатками бюджету загального фонду, які вже прийняв депутатський корпус. Насамперед, це є гарантії 477 млн грн щодо обслуговування кредитів, повернення облігацій – 440 млн грн і, відповідно, ми передбачили 46 млн грн оплати лізингу за січень і лютий. Отже станом на сьогодні у нас до розподілу залишається 2 млрд 654 млн грн. Цю суму нам потрібно спільно розподілити та затвердити на сесії міської ради», – пояснила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

(Натисніть на зображення для збільшення)

Найбільше коштів у 2021 році планують витратити на інфраструктуру та будівництво доріг – 668 млн грн. На другому місці видатків – фінансування комунальних підприємств (451 млн грн). Найбільше пропонують віддати таким ЛКП:

1,25 млрд грн бюджету розвитку збираються витратити на гарантії і обслуговування кредитів, ще понад 242 млн грн – на обслуговування лізингів.

На фінансування районних адміністрацій у 2021-му пропонують дати 180 млн грн, на медицину – 150 млн грн, на освіту – 126 млн грн.

У медицині найбільше коштів пропонують віддати лікарні швидкої допомоги – 40,6 млн грн; 8-ій лікарні – 33,5 млн грн; дитячій лікарні – 23,2 млн грн; 5-ій лікарні – 12,3 млн грн. Найменше перепаде 1-ому пологовому будинку та поліклінікам.

Також 89 млн грн хочуть виділити на Громадський бюджет і 80 млн грн – на парки та озеленення.

Щодо кредитів, то цьогоріч планують витратити 340 млн грн. Всі ці кошти витратять на закупівлю нових автобусів і трамваїв, на введення електронного квитка, на станціою біогазу на очисних спорудах та на роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Із детальним розподілом бюджету розвитку-2021, який наразі пропонують у міськраді Львова, можна ознайомитися за цим посиланням.

Перш ніж бюджет розвитку затвердить сесія Львівської міськради, його розподіл мають погодити депутатські комісії. Внести свої пропозиції можуть і львів’яни до 1 лютого. Для цього потрібно звертатись у ЦНАП або надсилати електронне звернення в департамент економічного розвитку Львівської міської ради.

Нагадаємо, бюджет Львівської ОТГ на 2021 рік становить 11,1 млрд грн. Його депутати затвердили наприкінці грудня. На що саме підуть кошти, читайте за цим посиланням.

Тепер депутатський корпус має затвердити ще бюджет розвитку Львівської громади. Попередньо відомо, що зібратись на сесію вони мають у лютому.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.