ОСТАННІ НОВИНИ

Маленьких львів’ян запрошують на паркові майстер-класи

Ольга Денисяка

|

23 вересня у Львові відбудуться паркові майстер-класи для дітей. Маленькі учасники дізнаються багато нового про природу та довкілля, навчаться робити насіннєві бомбочки (сідбомбінг), а також долучитися до створення глиняних композицій із відбитками рослин (монотипії). Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Захід розрахований для дітей віком від 5 до 13 років. Подія відбудеться з дотриманням карантинних правил о 14:00 год. за адресою: вул. Кубанська, 12 у приміщенні Львівського еколого-натуралістичного центру.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Реклама партнерів

Довідково:

Дні природної спадщини відбуваються у Львові з 17 вересня до 31 жовтня 2020 р. Це серія краєзнавчих публічних заходів, приурочених до 180-річчя з дня народження Арнольда Рерінґа, завдяки якому Львів отримав найкращі зелені зони в історичній частині міста. В рамках заходу для львів’ян ЛКП «Бюро спадщини» організовує серію заходів, які матимуть на меті познайомити містян ближче з історією парків, скверів та палісадників Львова та актуалізувати тему збереження зелених зон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...