ОСТАННІ НОВИНИ

МОН пригрозило школам штрафами за недотримання карантину

Вероніка Рой

|

Директори шкіл, а також завідувачі дитячих садків, котрі не виконують вимоги «червоної» зони карантину та не зачиняють навчальні заклади, будуть оштрафовані. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

 

Як повідомляється, МОН стали відомі факти, коли в окремих містах, які входять до «червоної» карантинної зони, порушуються умови карантину та не виконуються зобов’язання про закриття закладів освіти.

«У зв’язку з цим МОН звернулося з листом до керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівників закладів освіти, в якому наголосило на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Зокрема, у листі йдеться про те, що у разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

Для посадової особи  передбачається штраф від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 34 тисяч гривень.

За статтею 137 Кримінального кодексу, невиконання або неналежне виконання професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх, якщо це спричинило істотну шкоду, загрожує штрафом від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі чи в’язницею до трьох років.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу навчання у школах  залежатиме від того, в якій зоні перебуває регіон. Школи «червоної зони» навчатимуться онлайн.

Як відомо, правоохоронці у місті Тернополь, яке є у «червоній зоні», склали 6 протоколів про порушення карантинних правил у навчальних закладах: їх отримали керівники шкіл та дитсадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...