ОСТАННІ НОВИНИ

Укрзалізниця відновила курсування майже половини поїздів

Вероніка Рой

|

Укрзалізниця вже відновила близько половини пасажирських поїздів, які курсували до карантину. Наразі залізницями України курсують 65 поїздів далекого сполучення та 700 приміських. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, передає пресслужба відомства.

 

За його словами, вже курсує 59% поїздів далекого сполучення та 46% приміських поїздів.

«Залізниця поступово повертається до обсягів руху, які були до карантинних обмежень. Так, за два місяці після відновлення руху практично всі регіони України мають залізничне сполучення. Подальше відновлення пасажирського руху залежить від епідемічної ситуації в країні та відповідних рішень компетентних органів», — зазначив Іван Юрик.

Він також наголосив на тому, що пасажирам, подорожуючи залізницею та перебуваючи на вокзалах і станціях, слід неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів.

«Вдягайте маски, дотримуйтеся соціальної дистанції та дезінфікуйте руки. Від цього залежить подальший розвиток ситуації з поширенням інфекції та інтенсивність відновлення залізничного сполучення», — додав керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, рішення щодо відкриття пасажирського сполучення приймаються обласними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій. Після чого відповідні пропозиції надаються Укрзалізниці для призначення нових поїздів. Відтак з 26 червня Укрзалізниця відновлює залізничне сполучення зі Львовом. Зокрема, до Львова почали курсувати чотири потяги. А з 25 червня на Львівщині відновили приміське сполучення.

Також повідомлялося, що в разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...