ОСТАННІ НОВИНИ

Після повернення з Польщі самоізоляція не потрібна, – МОЗ

Наталя Дуляба

|

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що громадяни, які повернулися з Польщі, не зобов’язані проходити самоізоляцію, оскільки ця країна входить до «зеленої зони». Про це у понеділок, 15 червня, повідомив очільник МОЗ Максим Степанов, пише УП.

 

Міністр охорони здоров’я підтвердив, що на осіб, які повертаються в Україну з Польщі, більше не поширюється зобов’язання відбувати 14-денну самоізоляцію, оскільки ця країна увійшла до «зеленої зони».

Згідно з рішенням уряду, до «зеленої зони» віднесли ті країни, де кількість активних випадків коронавірусу на 100 тисяч населення менша 40.

Реклама партнерів

«Польща належить до країн, які входять до зеленої зони. Тобто не є необхідним проходити обсервацію після повернення з неї», – зазначив Максим Степанов, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Зазначимо, раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення згідно з яким із 15 червня для іноземців відкриваються пункти пропуску у міжнародних аеропортах України.

Польща в ніч на 13 червня знову відкрила свої кордони з усіма сусідніми країнами ЄС після трьох місяців дії обмежень на в’їзд через коронавірусну кризу.

Як писав Львівський портал, у травні Польща відновила видачу робочих віз українцям. На початку червня у розпал карантину біля Генконсульства Польщі у Львові зафіксували гігантські черги. Люди були без масок і не дотримувались дистанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...