ОСТАННІ НОВИНИ

Головний медик Львова каже, що кількість нових випадків на коронавірус не зростає

Андрій Котенський

|

Кількість виявлених випадків коронавірусу залишається сталою, просто ми пізніше отримуємо результати. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської мерії.

 

За словами головного медика Львова Володимира Зуба, у відсотковому співвідношенні проведених ПЛР-аналізів та кількості виявлених позитивних результатів ситуація із поширенням коронавірусу у Львові залишається стабільною

«Ми спостерігаємо збільшення кількості виявлених позитивних результатів на COVID-19. Якщо проаналізувати, за які дні ці позитивні результати приходять, то ситуація загалом незмінна. Вчора ми отримали 125 позитивних ПЛР-тестів (з них 75 — Львів), які охоплюють діапазон від 22 травня до 10 червня. Тобто якщо ми від тої цифри віднімемо позитивні результати за добу за ці всі дні (22, 23, 24 травня…), то ми вийдемо на ту ж цифру близько 60 випадків за добу. Просто пізно приходять результати і зараз всі накопичуються, подаються в статистиці в один день. Кількість виявлених випадків коронавірусу залишається сталою, просто ми пізніше отримуємо результати», – переконує Володимир Зуб.

Реклама партнерів

На його думку, зі статистикою взагалі утворюється дивна ситуація. Треба рахувати не тільки кількість і абсолютність, а й відсоткові показники. Кожна територія країни має різну кількість населення. Некоректно порівнювати місто і область.

«Для порівняння потрібно обирати критерії, по яких можна зіставити ту чи іншу територію: місто порівнювати з містом, орієнтуватись на виявлені випадки на 10 чи 100 тисяч населення. Ми б хотіли порівняти нашу ситуацію з іншими територія України, але МОЗ чомусь не оприлюднює кількість проведених тестів, лише позитивні результати. Системної подачі офіційної інформації, на основі якої можна було б провести порівняльний аналіз, ми знайти не можемо. Але важливо розуміти, що розслаблятись не можна, адже коронавірус серед нас. Він продовжує передаватись від людини до людини через повітряний і контактний шляхи», — сказав Володимир Зуб.

Раніше через збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію на Львівщині в черговий раз вирішили не послаблювати карантин. Рішення з цього приводу прийматимуть у п’ятницю, 12 червня. За останню добу на Львівщині зафіксували 112 нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо, що у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.