ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відновили роботу автобусів, які курсують до Збиранки і Великих Грибовичів

Вероніка Рой

|

З п’ятниці, 29 травня, відновлюють роботу два маршрути, що курсують зі Львова до Збиранки та Великих Грибовичів. Про це у Facebook інформує Львівське комунальне АТП-1.

 

Так, сьогодні відновлюють роботу маршрути №55 та № 56, що курсують зі Львова до Збиранки та Великих Грибовичів.

На маршрут 8А, що курсує до Брюховичів, буде доданий ще один автобус.

Реклама партнерів

Зазначимо, що з початку квітня весь громадський транспорт Львова курсує у режимі спецперевезень. Це означає, що проїхати у маршрутці і електротранспорті можуть працівники, які забезпечують життєдіяльність міста, і при цьому мають при собі відповідні довідки від роботодавця.

Відновити пасажирські перевезення на території всієї Львівщини мали 22 травня, однак через високу захворюваність на коронавірус в області продовжили карантин до 29 травня. Відповідно, ні громадський транспорт, ні садки до цього часу не запрацюють.

Аби поліпшити ситуацію із доїздом з 25 травня у Львові збільшили кількість комунального транспорту. При цьому у мерії заявили: їхати у маршрутці чи електротранспорті можуть всі мешканці, які прямують на роботу. Але пасажири мають обов’язково мати захисну маску, а в салоні можуть перебувати стільки осіб, скільки є сидячих місць.

Фото: АТП-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...