ОСТАННІ НОВИНИ

Громадський транспорт на карантині: у Львові дозволили проїзд хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу

Соломія Головіна

|

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про надання під час карантину дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу. Мова йде про користування транспортом в часі карантину. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 2 квітня 2020 року, визначено перелік закладів і установ, працівники яких можуть їздити у громадському транспорті, оскільки вони забезпечують життєдіяльність міста.

Зокрема, можуть їздити працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують: охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, комунальні послуги, зв’язок та комунікації, засоби масової інформації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Перевезення можливі за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Як повідомляв Львівський портал, у рамках посилення карантинних заходів Кабмін заборонив міські перевезення в маршрутках.

Відтак із 6 квітня у Львові ввели перепустки на проїзд у громадському транспорті: цими спецперевезеннями можуть користуватися працівники, які забезпечують життєдіяльність міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *