ОСТАННІ НОВИНИ

Пенсіонерам, старшим за 80 років, почали виплачувати додаткові 500 грн

Андрій Котенський

|

Пенсійний фонд України розпочав виплату додаткових 500 гривень тим пенсіонерам, які старші 80 років, повідомляє Громадське.

 

За даними Пенсійного фонду України, розмір надбавки до пенсій може бути і більшим, адже відповідно до постанови уряду мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, що мають стаж не менш як 20 років (для жінок) та 25 років (для чоловіків) має складати 2600 гривень.

«Пенсійним фондом проведено відповідні перерахунки для 1,48 мільйона пенсіонерів, які досягли віку 80 років, виготовлено виплатні відомості, які передано банкам та відділенням Укрпошти», — зазначають у Пенсійному фонді.

Реклама партнерів

Також у Пенсійному фонді зазначили, що близько 216 тисяч пенсіонерів отримають надбавку, яка перевищуватиме 500 гривень (для того, аби розмір пенсії склав 2600 гривень).

«Виплата компенсації за квітень розпочата сьогодні тим пенсіонерам, у кого дата виплати по 7 число включно. Інші пенсіонери старше 80 років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом з пенсією за квітень», — додали у Пенсійному фонді.

Зазначимо, що відповідну постанову про виплату надбавок до пенсії уряд ухвалив 1 квітня.

Раніше Львівський портал повідомляв, що 70% пенсіонерів в Україні отримують пенсію до 3 тис. грн.

Нагадаємо, у ніч на 17 березня уряд ввів жорсткіші заборони по всій території України через поширення коронавірусу. Зокрема, в державі заборонили зібрання більше 10 десятьох людей, в тому числі й релігійні. Також роботу припиняють ТРЦ, ресторани, спортзали та деякі маршрутки. Працювати й надалі зможуть лише продуктові магазини, АЗС, банки та аптеки. Електротранспорт курсуватиме з обмеженнями. Із повним переліком нових заборон можна ознайомитися за цим посиланням.

Під час позачергово засідання сесії Верховної Ради 17 березня народні обранці вирішили ввести штрафи за порушення карантину від 17 000 до 170  000, детальніше читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.