ОСТАННІ НОВИНИ

У лютому платіжка буде найнижчою за всю зиму, – Гончарук

Вероніка Рой

|

За лютий 2020 року суми у платіжках за газ і тепло будуть найнижчими за всю зиму. Про це під час брифінгу за результатами засідання уряду сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає  Укрінформ.

 

«Ціни на газ після січня продовжують знижуватися. У лютому платіжка буде найнижчою за всю зиму», – розповів Гончарук.

За словами прем’єр-міністра, у лютому тариф знизиться і буде нижчим, ніж в грудні.

«Зараз у січні порівняно з груднем платіжка буде трошки вищою: обсяг споживання збільшився, ціна на ринку виросла. Ми дивимося на всі ці платіжки, збираємо інформацію по всій Україні», – зазначив Гончарук.

Він нагадав, що уряд надав місцевій владі інструмент, щоб знизити ціну на тепло для кінцевого споживача.

«Ми дали можливість місцевій владі максимально знизити платіжку, врахувати реальну ціну на газ, а не ту, яка колись була закладена в тарифі. Зараз ми провели роботу з усіма регіонами та місцевою владою, щоб вони почули наш заклик і максимально їх врахували», – сказав Гончарук.

Прем’єр-міністр зазначив, що у грудні платіжки знизили близько 120 міст.

«Це не вся Україна. Певні міста не пішли на поступки з різних причин, але ми з кожним з них у діалозі», – зазначив Гончарук.

Львівський портал повідомляв, що уряд ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Відтак теплопостачальники почали переглядати тарифи, використовуючи інструмент, який надали місцевій владі.

До урядової ініціативи щодо зниження тарифів на тепло вже долучились 20 українських міст.

11 лютого виконавчий комітет Львівської міської ради зменшив львів’янам ціну на опалення та гарячу воду за січень на 22%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.