ОСТАННІ НОВИНИ

У області створили три нові лісові заказники

Соломія Головіна

|

Львівська обласна рада підтримала створення 3-ох лісових заказників місцевого значення загальною площею 2,1 га в лісах дочірніх підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс»: «Розгірче» у Стрийському районі, «Заріччя» у Старосамбірському районі та «Солотвина» у Буському районі. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛОР.

 

Заказник «Заріччя» створений з метою збереження типових природних комплексів характерних для даного регіону, цінної медоносної бази, осередку поширення лікарських і харчових рослин та задля забезпечення охорони типових для хвойно-широколистяних низькогірних ландшафтів лісових екосистем.

Заказник «Розгірче» створений з метою збереження змішаних букових фітоценозів, підтримки загального екологічного балансу регіону та забезпечення охорони лісових екосистем.

Заказник «Солотвина» створений з метою збереження біорізноманіття, типових чистих соснових фітоценозів, типових для поліських морено-зандрових і долинних змішано-лісових хвойно-широколистяних ландшафтів лісових екосистем.

«Це три зони заповідного фонду. На їх території, біля доріг, будуть облаштовані рекреаційно-відпочинкові зони. До речі, із запланованих 14 таких рекреаційно-відпочинкових зон у 2019 році – на даний час встановлено 10. Львівській обласній раді за цю ініціативу громади вдячні. Людям такі «оазиси» дуже подобаються. Ми робимо правильну справу!», – сказав заступник голови Львівської облради Юрій Гудима.

Варто зауважити, що у нових рекреаційних зонах створено спеціальні місця для вогнищ та сміття, встановлено наглядну агітацію з правилами поведінки у лісі, що сприятиме підвищенню рівня екологічної культури та свідомості жителів області.

Як відомо, з метою недопущення неконтрольованого та негативного впливу відпочиваючих на навколишнє природне середовище, зниження рівня забруднення та покращення екологічного стану території, у місцях з високим антропогенним навантаженням створюються рекреаційні зони відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *