ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії шукають перевізників для восьми маршрутів Львова

Вероніка Рой

|

Управління транспорту Львівської міської ради оголосило конкурс з визначення автомобільних перевізників на 8 міських автобусних маршрутів загального користування. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Як повідомляється, мова йде про маршрути, на конкурс на які не подався минулого року жоден перевізник.

«Сьогодні маршрути, на які оголошуємо додатковий конкурс, обслуговують перевізники за тимчасовими договорами. Після проведення конкурсу з переможцями буде укладено договір терміном на 5 років», — повідомили в управлінні транспорту ЛМР.

Реклама партнерів

Зокрема, йдеться про визначення перевізників на маршрути: № 12, № 30, № 35, № 36а, № 48, № 50, № 54, № 57.

Документи на участь у конкурсі приймають до 28 листопада 2019 р за адресою: м. Львів, вул. Ак. Сахарова, 2, понеділок — четвер, з 09.00 год. до 18.00 год., п’ятниця, з 09.00 год. до 17.00 год. Сам конкурс планують провести 16 грудня 2019 р.

Нагадаємо, на початку вересня цього року, відбувся повторний конкурс на визначення перевізників, які обслуговуватимуть міські маршрути Львова. Його переможцями стали ЛК АТП № 1 (6 маршрутів) і Миколаївське АТП (1 маршрут).

Зазначимо, у жовтні 2018 року у Львівській міській раді відбувся конкурс на визначення перевізників, які обслуговуватимуть маршрути Львова. Переможцями цього конкурсу стали п’ять перевізників. З переможцями можна ознайомитися тут.

Додамо, раніше у мерії запевняли, що після конкурсу у Львові покращиться якість перевезення у громадському транспорті. Зокрема, нові договори, які підписуватимуть із перевізниками, передбачають штрафи за невиконання рейсів, за неприбраний і брудний автобус, за порушення правил дорожнього руху.

Раніше в. о. керівника управління транспорту ЛМР Олег Партика зазначив, що до кінця 2019 року перевізники мають оновити рухомий склад на 35%, а починаючи 2020 року – на 50%.

«Згідно з правилами договору перевізники повинні оновити рухомий склад, провести капітальний ремонт транспортних засобів. Також передбачені штрафні санкції у розмірі від 1700 до 3400 грн за не випуск автобусів на маршрути, нерегулярність тощо. Стежити за цим будемо за допомогою GPS-навігації», – повідомляв він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.