ОСТАННІ НОВИНИ

Власник дитячих машинок біля Оперного театру напав на «муніципалів» із газовим балончиком

Наталя Дуляба

|

Власник прокатних машинок біля Оперного театру знову накинувся на працівників ЛКП «Муніципальна варта» під час того, як вони намагались конфіскувати незаконні атракціони. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міськради Львова.

 

Інцидент стався безпосередньо на площі перед Оперним театром. Працівники «Муніципальної варти» склали два приписи щодо незаконної діяльності атракціонів та почали демонтовувати шість машинок. Втім у цей момент на них із газовим балончиком напав власник протиправного бізнесу.

«Власник цих атракціонів вчинив бійку з муніципалами, порізав їм руки невідомим предметом та розпилив сльозоточивий газ в очі. Працівники «Муніципальної варти» затримали чоловіка та передали його правоохоронцям. Це вже не вперше цей чоловік нападає на наших працівників, які намагаються демонтувати незаконні машинки біля Оперного театру. 14 жовтня чоловік виліз на дах евакуатора під час вилучення незаконного електросамоката», – розповів керівник «Муніципальної варти»  Богдан Мільяр.

Реклама партнерів

Нагадаємо, мерія ще 30 вересня 2016 року прийняла рішення про заборону та демонтаж атракціонів, які знаходяться у центральній частині Львова у зоні ЮНЕСКО. Зокрема, рішення стосується і електроавтомобілів, які підприємець здає в оренду на проспекті Свободи, 41. Такий вид розваг є небезпечним для здоров’я мешканців і гостей міста, адже було багато випадків, коли дитина на машинці збивала перехожих з ніг (були випадки травмування, госпіталізації).

Як повідомляв Львівський портал, горе-підприємця з дитячими машинками неодноразово намагалися прогнати з площі перед Оперним театром. Востаннє атракціони конфісковували на початку вересня. Під час цього бізнесмен також нападав на «муніципалів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.