ОСТАННІ НОВИНИ

Майже 80% мешканців Львівщини вже уклали декларацію з лікарем

Соломія Головіна

|

На Львівщині 78% мешканців вже уклали декларації з сімейними лікарями. Про це під час відкритого інтерв’ю, організованого Тvoemisto.tv, повідомила керівниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«78% мешканців області вже обрали свого сімейного лікаря. Вони мають право змінювати цей вибір, коли захочуть, орієнтуючись на те, чи задовольнить якість роботи їхні сподівання», – сказала вонаю

Також Ірина Микичак зауважила, що не слід говорити про завершення медреформи на первинній ланці. На її переконання, вона дійшла лише до свого другого кварталу.

Реклама партнерів

«Трішки піднялася зарплата в лікарів сімейної медицини. Але ми поки що не можемо говорити, що вже маємо медичну допомогу на первинці тієї якості, яку б хотіли отримати внаслідок реформи. Кожен з мешканців області хоче мати в особі лікаря не просто диспетчера, який пошле за якимсь напрямком, а фахівця, який дійсно допоможе, порадить…Тобто, ми перебуваємо на половині цієї дороги, нам ще достатньо багато працювати, особливо – в сільській місцевості», – зазначила очільниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Окрім цього Ірина Микичак також зазначила, що медреформу на вторинній ланці, яка мала стартувати з січня наступного року, відтермінували до квітня.

«Це початок нового року, бюджетного процесу, перший місяць завжди є дуже складним, з поганим нестабільним фінансуванням. Тому НСЗУ за погодження МОЗ вже прийняла рішення, що другий етап повноцінно розпочнеться з 1 квітня. Але вже у жовтні наші лікарні розпочнуть подавати документи, щоб контрактувати з НСЗУ…», – сказала посадовиця.

Додамо, що станом на  квітень цього року декларації з лікарями підписали вже 75,3% мешканців Львівщини.

Раніше Львівський портал публікував покрокову інструкцію, як підписати декларацію з сімейним лікарем, з нею можна ознайомитися тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...